
РОЛИК НАТЯЖНОЙ (TOYOTA RAV4 ACA2# 2000-2005)
- Готово до відправки
- Код: 0187-ACA20
411 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
РОЛИК НАТЯЖНОЙ (TOYOTA RAV4 ACA2# 2000-2005)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0187-ACA20 |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, MR2, RAV4, Avensis, Matrix, Celica |
- Ціна: 411 ₴