
КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ПЕРЕДНІ
- Готово до відправки
- Код: 0101-MCV30F
672 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ПЕРЕДНІ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0101-MCV30F |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 58 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, Avalon, Camry, Tacoma, Solara, Alphard, ES |
- Ціна: 672 ₴