
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕДАННЯ (CHEVROLET CAPTIVA (C100) 2007-)
- Готово до відправки
- Код: 1001-C100F
1 077 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕДАННЯ (CHEVROLET CAPTIVA (C100) 2007-)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1001-C100F |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 62 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
- Ціна: 1 077 ₴