
КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ПЕРЕДНІ КОМПЛЕКТ
- Готово до відправки
- Код: 0301-FD2F
215 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕДАННЯ (HONDA CIVIC FD 2006-2012)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0301-FD2F |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 52 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Integra, S2000 |
- Ціна: 215 ₴