
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕТРИМАННЯ (LEXUS IS250/350 GSE20 2005-2012)
- Готово до відправки
- Код: 0101-GSE20F
772 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕТРИМАННЯ (LEXUS IS250/350 GSE20 2005-2012)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0101-GSE20F |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 59 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
- Ціна: 772 ₴