
КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ЗАДНІ КОМПЛЕКТ
- Готово до відправки
- Код: 0801-G10R
805 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ЗАВЛЕННЯ (SUBARU IMPREZA G11 2000-2007)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0801-G10R |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 42 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Lancer, Impreza, Legacy |
- Ціна: 805 ₴