
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕДАННЯ (NISSAN PRIMERA P11 1996-2001)
- Готово до відправки
- Код: 0201-P11F
698 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕДАННЯ (NISSAN PRIMERA P11 1996-2001)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0201-P11F |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 55 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Note, Juke, Pathfinder, Laurel, Primera, Pick Up, Terrano, Tiida, Prairie, 200SX, G20, SVX, Almera, Sentra, Urvan, M30, Micra, Vanette, Cedric, NP300, Navara |
- Ціна: 698 ₴