
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕТУЖЕННЯ (TOYOTA COROLLA AE10#/CE10#/EE10# 1991-2002)
- Готово до відправки
- Код: 0101-CE105F
653 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕТУЖЕННЯ (TOYOTA COROLLA AE10#/CE10#/EE10# 1991-2002)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0101-CE105F |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 47 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Tercel, Camry, MR2, RAV4, Celica |
- Ціна: 653 ₴