
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕДАННЯ (TOYOTA HILUX GGN15/GGN25 2005-)
- Готово до відправки
- Код: 0101-KUN40F
162 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ТОРМОЗНІ ПЕРЕДАННЯ (TOYOTA HILUX GGN15/GGN25 2005-)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0101-KUN40F |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 52 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
- Ціна: 162 ₴