
САЛЬНИК (TOYOTA RAV4 ACA3#/GSA3# 2005-2013)
- Готово до відправки
- Код: 95GAY-55680808L
122 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
САЛЬНИК (TOYOTA RAV4 ACA3#/GSA3# 2005-2013)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 95GAY-55680808L |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Venza, NX, RAV4, Highlander, RX |
- Ціна: 122 ₴