
КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ЗАДНІ
- Готово до відправки
- Код: 0101-GGL15R
365 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ЗАДНІ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0101-GGL15R |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 46 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, RC, Prius, Highlander, RX, Mirai |
- Ціна: 365 ₴