
КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ПЕРЕДНІ
- Готово до відправки
- Код: 0101-LC90F
651 ₴
+380 (63) 735-28-60
Менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОЛОДКИ ГАЛЬМІВНІ ПЕРЕДНІ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0101-LC90F |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 73 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, 4Runner, Land Cruiser |
- Ціна: 651 ₴